Hakkımızda

Guaj London, ilhamını doğadan ve insan hikayelerinden alan yenilikçi bir marka. Nasıl ki her hikaye; bir badireden, dönüşümden, devşirmeden, yeni baştan tekrar tekrar doğarsa, Guaj London da özü korumayı, zarar vermeden yeniden üretmeyi ilke edinerek yola çıktı. Çünkü; her doğum evrende bir iz; her iz ise; yaşadığı zamana yeni bir an bırakır. An’da kalabilmenin dayanılmaz hafifliği ise paha biçilmezdir.

Guaj London, sırrını yarattığı yenilikçi evrenin kalbinde canlı tutarak, doğanın bize tam da yeni bir doğuş vermeye ürktüğü bir zamanda geldi dünyaya. Bir hazır giyim markası olmanın çok ötesinde; bakış açıları aynı noktada kesişen, her alanda birbirlerini besleyen, öğrenen ve yenileyen yaratıcı insanların hikayesi ve öykülerine başka insanları da dahil etme çabalarının sonucu olan marka, bireysellikten çok bir bütün olma haline inanıyor.

Gücünü sürdürülebilirlik ilkesinden alan Guaj London; herkese kendi tarzını sunmakla beraber, doğaya zarar vermeden, özümüzü unutturmadan, bizlere içinde kendimiz olabileceğimiz görünümler sunuyor. İlhamını, tabiatın bize sunduğu seslerden, tatlardan, kokulardan, ihtişamdan alan tasarımlarımızın içinde cinsiyetsiz ve bedensiz tasarımlar da mevcut. Herkesin biricik olduğuna inanan ailemiz, doğayla uyum içinde attığımız adımlarda; dünyadaki karbon ayak izlerimizi azaltmak adına sürdürülebilir kumaşlar kullanarak ürettiğimiz tasarımlarla tüketim yerine üretime destek sağlıyor. Yalnızca kıyafetlerimizde değil; kutularımızda, askılarımızda ve etiketlerimizde de geri dönüşümden faydalanarak ailemizin her üyesinin daha huzurlu ve bilinçli olmasına yardım ediyoruz. Daima yeniyi hedefleyen Guaj London, modanın bize dayattığı basmakalıp kurallardan sıyrılıp, herkese kendi stilini yaratabileceği bir dünya sunuyor. En önemlisi de bunu yaparken yeşile sahip çıkıp, geleceğe ışık tutuyor.Anda kalmayı hedefleyen ailemiz, zamanın hızına aldırış etmeden, sizlere unutulmaz anılar kazandırarak, sizlerden ilham alarak büyümeyi hedefliyor.